Koraliki, srebro , półfabrykaty do produkcji biżuterii
Jesteś w: Strona główna » Wybór pierścionka zaręczynowego
lis
26

Wybór pierścionka zaręczynowego

Środa, listopad 26. 2014
Biżuteria to nie tylko piękny dodatek, ale nierzadko też przedmiot, który wiąże się z konkretną sytuacją, podarunkiem, pięknym wspomnieniem. Wyjątkowym elementem biżuterii są pierścionki. Mężczyźni doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla większości kobiet są błyskotki. Dlatego też dokładają wszelkich starań, by wybrać dla ukochanej możliwie najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy.

Oświadczyny związane są z niekwestionowanym stresem i rozwagą, dlatego też mężczyźni starają się każdy detal oświadczyn dopracować pod każdym kątem. Po wejściu do jubilera mężczyźni  nierzadko tracą jednak głowę. Widocznych jest tu tak wiele pierścionków, iż trudno wybrać ten jeden, który ukochana osoba ma nosić do końca życia. Zadanie będzie zatem znacznie łatwiejsze, jeśli odpowiednio wcześniej zacznie się zwracać uwagę na upodobania partnerki i to jaka jest jej biżuteria. Niektóre kobiety preferują bowiem błyskotki masywne, inne lubią delikatne i subtelne ozdoby.

Wbrew pozorom pierścionek zaręczynowy nie musi być wykonany z żółtego złota. Równie popularna jest biżuteria rodowana czy też wykonana z platyny. Przyjęło się jednak, iż nie wypada kupować pierścionka zaręczynowego ze srebra. Jest on nieco zbyt mało wytworny na tak ważną uroczystość. Jeśli kobieta nie preferuje żółtego złota, wówczas należy nabyć pierścionek z platyny lub też pokryty warstwą rodu. Przyjęło się, że pierścionek zaręczynowy powinien być z brylantem. W ostatnim czasie ta tradycja jest jednak nieco minimalizowana. Nie chodzi tu bowiem o to, by wydać na błyskotkę majątek, ale o to, by wybrać gustowny i odpowiadający preferencjom partnerki pierścionek. Niekoniecznie musi go zdobić drogi brylant.

pierścionek zaręczynowy

Pamiętajmy, że wygląd biżuterii, którą obdarowujemy bliską osobę jest ważny, ale nie najważniejszy. Przede wszystkim istotne są nasze intencje i zamiary. Należy przyłożyć się do wyboru pierścionka, ale nie można przysłonić nim najbardziej istotnego aspektu zaręczyn, jakim jest wyrażenie swoich uczuć i emocji.
Aktualna ocena artykułu: 0
Oceń wpis: 5 4 3 2 1

Dodaj swój komentarz:

Tytuł:
Autor:
Treść
Przepisz kod z obrazka: Token

Brak komentarzy.