Koraliki, srebro , półfabrykaty do produkcji biżuterii
Jesteś w: Strona główna » Bizuteria ślubna
gru
16

Bizuteria ślubna

Poniedziałek, grudzień 16. 2013
Bizuteria ślubnaKażda przyszła panna młoda marzy o tym, aby dzień jej ślubu był idealny oraz by przebiegł według ustalonego wcześniej, wymarzonego planu. Cała uroczystość dopięta jest zwykle na ostatni guzik, a wszystkie szczegóły są dokładnie zaplanowane. Suknia ślubna jest zwykle wybierana przez pannę młoda na długo przed dniem ślubu. Kiedy przyszła żona odnajdzie już wymarzona kreację należy pomyśleć o dobraniu odpowiedniej biżuterii.

Najczęściej wybieraną biżuterią na ślub są delikatne, nienarzucające się kolczyki i skromny naszyjnik. Panie często wybierają połyskującą biżuterię z drobnymi kryształkami. Taka biżuteria na pewno dyskretnie wydobędzie urok całej kreacji. Drobna biżuteria świetnie prezentuje się na pannach młodych o delikatnej i subtelnej urodzie.

Coraz bardziej popularne stają się niestandardowe elementy ubioru, panny młode często decydują się na akcent w mocnym, np. czerwonym lub różowym kolorze. Mogą to być buty, pas sukni lub efektowny bukiet kwiatów. W takim przypadku również biżuteria może być nieco bardziej fantazyjna i wyrazista. Biała suknia z krwistoczerwonymi dodatkami będzie pięknie wyglądać na kobiecie o ciemnej karnacji, ciemnych włosach i wyrazistej urodzie.

Warto wcześniej dobrze przemyśleć kwestię biżuterii, by żaden, nawet tak drobny szczegół nie zepsuł tego wyjątkowego dnia.

Aktualna ocena artykułu: 0
Oceń wpis: 5 4 3 2 1

Dodaj swój komentarz:

Tytuł:
Autor:
Treść
Przepisz kod z obrazka: Token

Brak komentarzy.