Koraliki, srebro , półfabrykaty do produkcji biżuterii
Jesteś w: Strona główna » Biżuteria na co dzień
mar
08

Biżuteria na co dzień

Wtorek, marzec 8. 2016

Jaką biżuterię najlepiej nosić na co dzień? To zależy od wielu czynników. Po pierwsze nie powinna nam ona przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków. Po drugie należy zwrócić uwagę na to, czy biżuteria i jaki jej rodzaj jest akceptowany w naszym miejscu pracy. Na koniec zwróćmy uwagę na aspekty techniczne- wytrzymałość i materiał wykonania naszych ozdób.

Biżuteria podkreśla piękno każdej kobiety. Potrafi ona zwrócić uwagę na strój lub wybraną część ciała. Nie ma chyba na świecie przedstawicielki płci pięknej, która nie posiadałaby choć kilku elementów biżuterii w swojej kolekcji. Nie ważne czy jest to pierścionek zaręczynowy, obrączka czy medalik na szyi- każdy taki dodatek jest dopełnieniem naszego wyglądu i wyraża pewne idee czy ma po prostu zdobić. Jak biżuteria najlepsza jest na co dzień?

Przede wszystkim taka, która nie przeszkadza. Z tego względu rezygnujemy zazwyczaj z długich kolczyków czy bransoletek z charmsami zimą. Denerwuje nas ich zaczepianie się o szalik, czapkę lub rękawiczki. Latem jednak też nie wszystkie elementy biżuterii pozwalają na swobodne noszenie. Kiedy jest naprawdę upalnie, wybieramy krótkie kolczyki, bransoletki z pojedynczych sznurków czy rzemyków, które nie niszczą się w kontakcie z potem oraz słońcem czy delikatne wisiorki. Ciężkie, zdecydowane ozdoby lepiej zostawić sobie na wieczorne wyjście do znajomych.

Wybór biżuterii na co dzień zdaje się zależeć wyłącznie od naszego gustu. Jeśli nie przeszkadza nam noszenie przez cały rok bogatych ozdób, to nie ma problemu, możemy je zakładać i w zimie i w lecie. Tak samo jest z wyborem biżuterii z metali szlachetnych, jak również tej sztucznej. Wiadomo, że ta pierwsza jest ponadczasowa, a druga może łatwo ulec zniszczeniu. Wybierajmy podczas jej zakupu solidne firmy, które podają z tego robią ozdoby. Wówczas unikniemy problemu śniedziejącej i czerniejącej biżuterii.

Aktualna ocena artykułu: 0
Oceń wpis: 5 4 3 2 1

Dodaj swój komentarz:

Tytuł:
Autor:
Treść
Przepisz kod z obrazka: Token

Brak komentarzy.